Elijah bought 3 3/4 pounds of groind hamburger meat for $11.00. what is the price per pound of the ground

Elijah bought 3 3/4 pounds of groind hamburger meat for $11.00. what is the price per pound of the ground hamburger meat. roind to the nearest cent if necessary.


CategoriesUncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.